szkolenie indywidualne z teorii poliwagalnej

Szkolenie indywidualne z Teorii Poliwagalnej  

Jeśli chcesz się nauczyć podstaw i tego jak je stosować w praktyce, dbając o swój dobrostan – zapraszam na szkolenie indywidualne z Teorii Poliwagalnej. 

szkolenie indywidualne z teorii poliwagalnej

Tu jest bezpieczna przestrzeń na spokojne zadbanie o siebie. Dowiesz się, jakie są podstawy Teorii Poliwagalnej, i jak tę wiedzę praktycznie wykorzystać tam, gdzie będzie Ci najbardziej przydatna. Nauczysz się tego, jak funkcjonuje twój autonomiczny układ nerwowy i jak możesz go regulować, tak żeby czuć się spokojnie, stabilnie i zdrowo.

Szkolenie indywidualne z Teorii Poliwagalnej obejmuje 10 godzin szkoleniowych i jest zaplanowane na dwa spotkania, które odbywają się w soboty i niedziele. 

Terminy spotkań ustalimy tak, żeby było Ci wygodnie.

Cena szkolenia to 2300 złotych netto. 

*jeżeli faktura za szkolenie będzie wystawiana na firmę zarejestrowaną na terenie Unii Europejskiej, nie zostanie naliczony VAT

 

Jeśli chcesz spróbować jak Teoria Poliwagalna pomoże Ci w dbaniu o swoją własną równowagę psychofizyczną i jak wspiera pracę z klientami/pacjentami – zapraszam 🙂

Stres, szybkie i trudne do przewidzenia zmiany w codzienności, potrzeba ciągłej adaptacji – dla dobrostanu  autonomicznego układu nerwowego to kolejne wyzwania. Kiedy jest ich za dużo, wyczerpują się zasoby. Zaczynamy się czuć przytłoczeni, podenerwowani, napięci lub zrezygnowani. Gorzej śpimy, gorzej jemy, wiele rzeczy irytuje, trudno nam zadbać o ważne relacje.
Czujemy, że coś jest nie tak. Przykręcamy sobie śrubę, staramy się być dzielni, a w efekcie jesteśmy jeszcze bardziej zmęczeni.
Robimy, jak umiemy najlepiej, wykorzystujemy to, co w przeszłości działało. Tak się nauczył autonomiczny układ nerwowy, więc stosuje to co zna.

W pośpiechu czasem zapominamy o sobie samych, bo tak dużo jest codziennie do zrobienia.

Jeśli to, co czytasz wydaje Ci się znajome – zapraszam na to szkolenie.

Razem przejdziemy przez ćwiczenia, żebyś mogła/mógł poznać swoje automatyczne wzorce reakcji, zobaczyć co Ci służy, a gdzie chcesz je zastąpić nowymi, bardziej przystającymi do obecnej sytuacji.

W Teorii Poliwagalnej jest miejsce na szukanie tego, z czym czujesz się bezpiecznie. Zrozumienie dla faktu, że każdy człowiek i jego układ nerwowy kształtował się w innych warunkach, a przykładanie ogólnych wzorców i moralnych osądów nie sprawdza się na dłuższą metę, nawet jeśli inni tak uważają. Każdy z nas jest inny i dobrze się czuje, kiedy jest w zgodzie ze sobą. Wtedy może korzystać z całego swojego potencjału.

Zapraszam Cię do świata, gdzie każdy jest w porządku, taki jaki jest, nawet jeśli czasem czuje inaczej. Tu jest miejsce na poznawanie siebie, własnych reakcji i naukę nowych sposobów regulacji własnego układu nerwowego.  Tak, żebyś jak najczęściej mogła/mógł mieć poczucie spokoju i emocjonalną równowagę.